Cześć! Poznajmy się!

Jestem dyplomowanym dietetykiem. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Swoją edukację kontynuowałam w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Posiadam tytuł magistra dietetyki klinicznej. Od wielu lat systematycznie poszerzam swoją wiedzę i uczestniczę w przeróżnych kursach dotyczących zdrowego odżywiania, dietetyki klinicznej, diagnostyki. Przeprowadzam warsztaty żywieniowe w przedszkolach, szkołach i innych placówkach. Specjalizuję się w dietetyce klinicznej. Pomogę Ci dobrać odpowiedni sposób żywienia w chorobach dietozależnych.

Pomagam pacjentom z cukrzycą typu 2, insulinoopornością, chorobami nerek, żołądka i jelit, tarczycy. Współpracuje także z kobietami w ciąży i w okresie laktacji.

Zdrowe odżywianie stanowi integralną część mojego życia. Praca z pacjentem daje mi ogromną satysfakcję. Moim nadrzędnym celem jest edukowanie pacjentów oraz okazywanie wsparcia podczas całego procesu zmiany.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Wolne chwile przeznaczam na czytanie kryminałów, spacery z psem oraz jazdę na rolkach 🙂

Najnowsze wpisy na blogu

W tym miejscu znajduje się mój gabinet!