Wykształcenie

Jestem dyplomowanym dietetykiem

Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W czasie nauki wielokrotnie otrzymywałam Stypendium Rektora. Uzyskałam tytuł Absolwenta Kierunku.

Dietetyka to dziedzina, która bardzo prężnie się rozwija. Dlatego wiedzę zdobytą na studiach cały czas rozwijam poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach i konferencjach z zakresu dietetyki i żywienia.

Na czym polega moja praca?

Wielokierunkowość w działaniu!
Swoim podopiecznym pomagam nie tylko w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Uczę ich także zmiany nawyków żywieniowych na lata. Specjalizuję się w dietoterapii chorób tarczycy, chorób sercowo-naczyniowych, insulinooporności, cukrzycy typu 2, chorób nerek. Jestem mamą dwójki dzieci. Dzięki temu mogę w pełni skupić się na potrzebach kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz pomóc im wrócić do swojej formy sprzed ciąży. Czerpię przyjemność z pracy z dziećmi. Wiem, z jakimi problemami żywieniowymi zmagają się rodzice dzieci i młodzieży. Moją specjalnością jest neofobia żywieniowa, wybiórczość pokarmowa, a także nadwaga i otyłość dzieci i młodzieży. Prowadzę także warsztaty żywieniowe dla dzieci, młodzieży i rodziców.

Jestem dyplomowanym dietetykiem!

Mój dyplom ukończenia szkoły